Speaking Club

Ana dili İngilizce olan uzman eğitmenlerimizle hata yapmaktan korkmadan, çayınızı kahvenizi yudumlarken İngilizce konuşabileceğiniz online konuşma grubumuzu keşfet.

3 kişilik gruplar

Anadili ingilizce olan eğitmenler

%100 konuşma geliştirme odaklı çalışma

Speaking Club

S.S.S.

Evet. Speaking club derslerimize yabancı konuşmacılar giriyor. Birçok farklı ülkeden konuşmacılarımızın olması farklı aksanlar ile tanışmanıza ve dile tam anlamıyla hakim olmanıza olanak sağlıyor.

Dil yalnızca sözden ibaret midir? Elbette değildir! İnteraktif bir sohbet ortamında, beden dili de kullanarak kendinizi anlatmanız mümkün. Zaten grup oturumlarında söz sırası size gelene kadar verilen diğer cevapları dinleyerek seslerden ve kelimelerden ilham alıp kendi cevabınızı verebilirsiniz

Tabii ki! Eğer İngilizce seviyeleriniz aynı ise neden olmasın! Uygun gün ve saat seçilip, enerjinize uyan konuşmacıyla sizlere özel haftalık düzenli programlar hazırlayabiliriz.

İlk olarak dilediğiniz kurs ve eğitim paketini satın alarak eş zamanlı olarak kaydınızı hızlı bir şekilde oluşturmuş olacaksınız. Daha sonra eğitim danışmanımız gün içerisinde size ulaşıp detayları iletecek.

Nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartınız ile ödemeyi taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz.

Sepetim
Kategoriler
Merhaba
konuşabileceğim yetkili var mı?