Eğlenceli Dizi ve Filmlerle İngilizce Öğrenin!

Binlerce Dizi ve Filmi izlemeden hepsinden yararlan!

Don't Just Learn English, Live It!

Binlerce dizi ve film sahnelerini kullanarak İngilizce öğrenim sürecinizi kolay ve eğlenceli hale getiriyoruz. Video paketlerimiz yabancı dil öğrenme sürecinizi hızlandırır. Yabancı dil öğrenirken motivasyonunuzu arttırır, doğal öğrenme süreci sağlar.

Eğlenceli ve Kalıcı

Sıkıcı gramer ve test kitapları olmadan eğlenceli ve kalıcı şekilde İngilizce öğrenmenizi sağlar.

Kelime Bilgisi

Kelime dağarcığınızı genişletir. Bu paket, tüm argo ve deyimlerle birlikte modern İngilizce öğrenmenize yardımcı olur.

Alt Yazıda Kaybolma

Altyazısız, diyaloglar arasında kaybolmadan ana dili İngilizce olanları anlamanızı sağlar.

Tonlarca İfade

Kitaplarda olmayan tonlarca doğal ifadeden oluşmaktadır. (Slang, idioms, phrasal verbs, collocations ve küçük notlar)

Cümle Kurmak

Yazılarınızı daha doğal ve akıcı hale getirebilir aynı zamanda zenginlik ve çeşitlilik katabilirsiniz.Duyguları, fikirleri ve kavramları daha güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Duyduğumu Anlamıyorum

Çok hızlı konuşuyorlar, kelimeleri yutuyorlar, ne dediklerini anlamıyorum diyorsanız. Özellikle Dinleme ve konuşma becerinizi geliştirir.

Başka Kültürleri Tanımak

Başka kültürleri öğrenebilirsiniz. Diziler size sadece yeni kelime ve ifadeler öğrenmeyi değil, aynı zamanda başka bir kültürü anlama fırsatı da verir. Özellikle başka bir ülkede seyahat etmeyi veya okumayı planlayanlar için önemlidir.

Telaffuz ve Aksan

"Yaşayan dili" duyarak anlamanıza yardımcı olur. İfadelerin, kelimelerin nasıl yutulduğunu, nasıl bağlandığını ve nasıl kesildiğini görüp taklit etmenize yardımcı olur. Farklı aksanları, vurguları ve hızları daha iyi anlarsınız.

‘’Premium Video Paket’’ dinleme yoluyla İngilizce akıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olur.’’

Neden Konuşulanları Anlamıyorum?

Dizi ve film izlediğimizde sanki o kendini beğenmiş anadilini konuşan kişiler bir gün bir araya gelmiş ve biz zavallı dil öğrenenlerin ne dediklerini anlamamızı engellemek için kelimelerini karıştırmaya karar vermişler gibi.

Aynı kelimeleri okuyabilseydik anlayabilirdik, ama dinlemek? Bu tamamen başka bir seviye. Keşke anadili İngilizce olanlar gerçek hayatta altyazı ile gelseydi! Değil mi?

Gerçek dünyada dinlemeyi bu kadar zorlaştıran şeylerden biri de ders kitaplarının ve sesli kursların bize dilin basitleştirilmiş bir versiyonunu kaşıkla yedirmesidir.

Elbette, başlangıçta hayatı kolaylaştırıyorlar, ancak bizi insanların gerçekte nasıl konuştuğuna hazırlama konusunda çok iyi bir iş çıkarmıyorlar.

‘’Premium Paket’’ daha doğal konuşmanıza ve daha fazla anlamanıza yardımcı olur.

Eğer sadece ders kitaplarındaki yavaş ve yapmacık diyalogları dinlerseniz, muhtemelen yavaş ve yapmacık bir şekilde konuşmaya başlarsınız. Alternatif olarak, Premium paket içerisindeki çok sayıda gerçekçi konuşmayı dinlerseniz, zamanla daha doğal bir şekilde konuşmaya başlayacaksınız.

Günlük hayatın içinden..

Arkadaşımızla birlikte yürüyerek evimize gidiyoruz. Kalabalık bir kafenin önüne geldik. Ve arkadaşımıza ‘’Buradan ne zaman geçsem, tıklım tıklım oluyor.’’ demek istedik. Bunu nasıl söylerdik? Ya da bir Amerikalı nasıl söylerdi?
Belki kendimizi ifade edebiliriz ancak daha doğal ve doğru bir kullanım nasıl olurdu?
İşte bu gibi, günlük hayatın içinden tonlarca ifadeyi ‘’Premium paket’’ ile dizi ve film aracılığıyla öğrenebileceksiniz.

Premium Video Paketinin İçeriği:

Neden Premium Video Paket?

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette. Bu paket dinleme ve konuşma becerilerinizi geliştirme amacıyla hazırlandı. Bunun yanı sıra, diğer iki iletişim becerisi olan okuma ve yazma üzerinde de büyük ve olumlu bir etkiye sahip olacağını söyleyebiliriz. 

Buradaki en önemli nokta, dinleme becerinizi geliştirdiğinizde otomatik olarak konuşma becerinizi de geliştireceksiniz, çünkü doğal bir dil öğrenme deneyimi yaşarken bu beceriler düşündüğümüzden çok daha fazla birbiriyle bağlantılıdır.

TOEFL ve IELTS İngilizce dil yeterliliğini ölçen uluslararası geçerliliği olan sınavlardır. Her iki sınav da dört ana beceriyi ölçer: Dinleme, okuma, yazma ve konuşma.

Önceki cevapta belirtildiği gibi, Video paketlerimiz dinleme yoluyla İngilizce Akıcılığınızı geliştirmenize yardımcı olmaya odaklanmış olsa da, diğer üç iletişim becerisi olan okuma, yazma ve özellikle konuşma üzerinde büyük ve olumlu bir etkisi olacağından eminiz.

Ömür boyu desek? Kaydolduktan sonra, bu eğitime istediğiniz kadar ve sahip olduğunuz tüm cihazlarda sınırsız erişime sahip olursunuz.

Hayır. Tek seferlik ödemeyle ömür boyu kullanabilirsiniz.Üstelik güncellemeler ücretsiz.

Sipariş oluşturduktan sonra satın almış olduğunuz video paketlere, hesap bilgilerinize tanımlanmış olan Platform üzerinden erişebileceksiniz. 

LWS, Kişisel Verileri Koruma Kanunu çerçevesinde kullanıcıların şifrelerini bir başkası ile tespiti durumunda hesabı kapatma hakkına sahiptir. Bu nedenle şifrenizi başkalarıyla paylaşmamanız önem arz etmektedir.

Diğer Video Paketler

İnsanlar Ne Diyor?

Sepetim
Kategoriler
Merhaba
konuşabileceğim yetkili var mı?